Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 165.

IV Beskidzki Szkolny Konkurs Gitarowy; Czasław 6 czerwca 2019

data: 14 czerwca 2019

IV Szkolny Konkurs Miniatur Muzycznych; Czasław 8 czerwca 2019

data: 10 czerwca 2019

XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów Gaude Cantem im. Kazimierza Fobera; Bielsko Biała 18-20 października 2018

data: 30 maja 2019

Brązowy dyplom - Chór Unisono z Krzczonowa

przygotowanie mgr Piotr Komar

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu dodatkowego Szkół Muzycznych I stopnia; Pałecznica 25 maja 2019

data: 27 maja 2019

Wyróżnienie - Szymon Handzel (Skomielna Biała)

nauczyciel mgr Anna Konovalowa

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

X KONKURS ALTÓWKOWY dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia; Żywiec 17 maja 2019

data: 27 maja 2019

Wyróżnienie - Joanna Jasek (Czasław)

nauczyciel mgr Żanna Laszkiewicz

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

X INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION; Belgrad, Serbia 9 maja 2019

data: 27 maja 2019

III miejsce - Jakub Rzepiela (Skomielna Biała)

nauczyciel mgr Mateusz Dudek

Serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy; Kalwaria Zebrzydowska 10-11 maja 2019

data: 13 maja 2019

Wyróżnienie - Joanna Długosz

nauczyciel mgr Klaudia Dzieża

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

V Międzyszkolny Konkurs Skawińskie Konkursy "Moja muzyka jest we mnie"; Skawina 11 maja 2019

data: 13 maja 2019

II miejsce - Jakub Kapera (Czasław)

nauczyciel mgr Piotr Marczak


III miejsce - Gabriela Starowicz (Sułkowice)

nauczyciel mgr Katzrayna Sadok-Baranowicz

Czytaj więcej

XII Ogólnopolski Konkurs uczniów wszystkich specjalności MAŁY CZY DUŻY WIRTUOZ?; Warszawa, 11-12 marca 2019

data: 7 maja 2019

II miejsce - Joanna Jasek

przygotowanie mgr Żanna Laszkiewicz

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych; Gdów 26 kwietnia 2019

data: 6 maja 2019

I miejsce - Trio akordeonowe: Natalia Kapera, Jakub Kapera i Piotr Natkaniec

przygotowanie mgr Piotr Marczak

III miejsce - Trio: Olimpia Bierówka, Oliwia Bierówka, Miłosz Bierówka
przygotowanie mgr Mateusz Kras

 

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.