Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 124.

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny; Trzciana, 26-28 stycznia 2018

data: 24 kwietnia 2018

Wyróżnienie - Jakub Gatlik (Sułkowice)

nauczyciel mgr Grażyna Hesko-Kołodzińska

Serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA - V WIOSENNE SPOTKANIA KAMERALNE „MUZYKOWANIE W TRZCIANIE” Trzciana, 23-25.03.2018 r.

data: 24 kwietnia 2018

III miejsce - duet Martyna Świątecka i Dariusz Wojtasik

nauczyciel mgr Agnieszka Dąbrowska-Kras

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter; Kraków 13.04.2018

data: 24 kwietnia 2018

Wyróżnienie - Martyna Świątecka (Krzczonów)

nauczyciel mgr Mateusz Kras

Serdeczbnie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych "Kolędować Małmu ..."; Światniki Górne 26 stycznia 208

data: 23 marca 2018

Wyróżnienie – Kwintet: Rafał Cygan, Konrad Zając, Sylwester Jabcoń, Dawid Karpierz, Maksymilian Mruk
Przygotowanie mgr Eugeniusz Sokół
Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy Za Kotarą; Sułkowice 17-18 marca 2018

data: 18 marca 2018

X Konfrontacje Instrumentów Dętych; Nowy Targ 8 marca 2018

data: 13 marca 2018

II miejsce  - Rafał Cygan

Wyróżnienie - Sylwester Jabcoń

nauczyciel mgr Eugeniusz Sokół

Wyróżnienie - Weronika Gacek

nauczyciel mgr Agnieszka Dąbrowska - Kras

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne BIESZCZADY BEZ GRANIC; Sanok styczeń 2018

data: 9 lutego 2018

Nagroda Brązowego Wirtuoza - Jakub Gatlik

Przygotowanie mgr Grażyna Hesko-Kołodzińska

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny; Trzciana 26-28 stycznia 2018

data: 9 lutego 2018

Wyróżnienie - Jakub Gatlik

Przygotowanie mgr Grażyna Hesko-Kołodzińska

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej; Mława 03.02.2018

data: 9 lutego 2018

III Nagroda - Jakub Kapera

II Nagroda - Trio Akordeonowe: Natalia Kapera, Jakub Kapera, Piotr Natkaniec

Przygotowanie mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Jurajski Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich 2017; Skała, 5 listopada 2017 r.

data: 11 stycznia 2018

Kwintet dęty: Sylwester Jabcoń, Konrad Zając, Maksymilain Mruk, Dawid Karpierz,  Rafał Cygan

Przygotowanie mgr Eugeniusz Sokół

Serdfecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.