Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 41-50 z 124.

V Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival Czasław-Wieliczka 2016

data: 20 kwietnia 2016

V Konkurs muzyczno-literacki Czytanie w Trzcianie; Trzciana 2016

data: 20 kwietnia 2016

II miejsce - Wiktoria Czyszczoń

przygotowanie mgr Joanna Mydłowska

Wyróżnienie - Kinga Tokarz

przygotowanie mgr Marta Mamulska

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XV Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu; Kraków 8 marca 2016 r.

data: 23 marca 2016

I miejsce - Dawid Kopp

przygotowanie I.Christ, P.Marczak, P. Kiełbiński

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XXII Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej; Przeworsk 2016

data: 23 marca 2016

I miejsce - Dawid Kopp

przygotowanie I.Christ, P.Marczak, P. Kiełbiński

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej; Mława 20 lutego 2016 r.

data: 23 marca 2016

Wyróżnienie - Duet Wonderful Faustyna Malinowska i Daniel Schnober

przygotowanie mgr Filip Słowiak, mgr Piotr Marczak

Udział - Daniel Schober

Udział - Kwintet akordeonowy Musette

przygotowanie mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Konkurs Miniatur Współczesnych; Busko-Zdrój 29 maja 2015

data: 1 czerwca 2015

Grand Prix - Dawid Kopp

przygotowanie mgr Joanna Miszke

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

V Concorso Internazionale di Musica AMIGDALA; Sycylia Aci Bonaccorsi 17 maja 2015

data: 18 maja 2015

I Nagroda w kategorii Kompozycji - Dawid Kopp

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

I Międzyszkolny Konkurs Perkusyjny "Laboratorium rytmu"; Brzesko 4 maja 2015

data: 12 maja 2015

Wyróżnienie - Adrian Cygan

akompaniament mgr Katarzyna Starzycka

Przygotowanie mgr Damian Mielec

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

III Powiatowy Konkurs z Kształcenia Słuchu; Dobczyce 12 maja 2015

data: 12 maja 2015

Wyróżnienie za najlepiej napisany test słuchowy - Dawid Kopp

Przygotowanie mgr Izabela Christ, mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

IV Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych; Gdów 30.04.2015

data: 6 maja 2015

Wyróżnienie - Zofia Kucharczyk i Tomasz Kucharczyk

Przygotowanie mgr Beata Miętka, mgr Tomasz Polak

Wyróżnienie - Nonet Big-Bandu

Przygotowanie mgr Tomislav Susic

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.