Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 11-20 z 139.

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter; Kraków 13.04.2018

data: 24 kwietnia 2018

Wyróżnienie - Martyna Świątecka (Krzczonów)

nauczyciel mgr Mateusz Kras

Serdeczbnie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych "Kolędować Małmu ..."; Światniki Górne 26 stycznia 208

data: 23 marca 2018

II miejsce -Kwintet klarnetowy: Olimpia Bierówka, Martyna Świątecka, Magdalena Zębol, Agnieszka Wójcik, Dariusz Wojtasik

Przygotowanie mgr Agnieszka Dąbrowska-Kras


Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy Za Kotarą; Sułkowice 17-18 marca 2018

data: 18 marca 2018

X Konfrontacje Instrumentów Dętych; Nowy Targ 8 marca 2018

data: 13 marca 2018

II miejsce  - Rafał Cygan

Wyróżnienie - Sylwester Jabcoń

nauczyciel mgr Eugeniusz Sokół

Wyróżnienie - Weronika Gacek

nauczyciel mgr Agnieszka Dąbrowska - Kras

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne BIESZCZADY BEZ GRANIC; Sanok styczeń 2018

data: 9 lutego 2018

Nagroda Brązowego Wirtuoza - Jakub Gatlik

Przygotowanie mgr Grażyna Hesko-Kołodzińska

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej; Mława 03.02.2018

data: 9 lutego 2018

III Nagroda - Jakub Kapera

II Nagroda - Trio Akordeonowe: Natalia Kapera, Jakub Kapera, Piotr Natkaniec

Przygotowanie mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

V Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek; Rzeszów 27 stycznia 2018

data: 27 stycznia 2018

II miejsce - chór szkolny UNISONO

Prowadzenie, dyrygowanie mgr Piotr Komar, akompaniament mgr Natalia Komar.

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Ogólnopolski Konkurs „Młodzi na Zamku w Suchej Beskidzkiej” 20 stycznia 2018 r.

data: 20 stycznia 2018

Udział - Anita Możdżeń, Aleksandra Matusiewicz, Monika Mizera

przygotowanie mgr Robert Milewski

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Jurajski Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich 2017; Skała, 5 listopada 2017 r.

data: 11 stycznia 2018

Kwintet dęty: Sylwester Jabcoń, Konrad Zając, Maksymilain Mruk, Dawid Karpierz,  Rafał Cygan

Przygotowanie mgr Eugeniusz Sokół

Serdfecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

III Festiwal Rodzinnych Zespołów Kameralnych; Dobczyce,28 października 2017 r.

data: 11 stycznia 2018

Wyróżnienie - Trio rodzinne: Natalia Kapera, Jakub Kapera i Piotr Tabor - przygotowanie mgr Piotr Marczak

Udział - Duet rodzinny: Karol Dudzik - klasa klarnetu mgr Tomasz Polak oraz Szymon Dudzik

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.