Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 71-80 z 139.

VII Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia; Stalowa Wola 27-28 marca 2015

data: 30 marca 2015

III Miejsce - Zespół Amoretto w składzie: Daniel Schnober, Jakub Chmielek, Adam Gospodarczyk, Kinga Pazdan, Urszula Pazdan, Aleksandra Kurnik, Faustyna Malinowska, Tomasz Kucharczyk, Angelika Jasek, Aleksandra Dudzik.

Przygotowanie mgr Piotr Marczak

Czytaj więcej

II Wiosenne Spotkania Kameralne "Muzykowanie w Trzcianie"; Trzciana 23-24 marca 2015

data: 24 marca 2015

Udział -Zespół Amoretto w składzie: Daniel Schnober, Jakub Chmielek, Adam Gospodarczyk, Kinga Pazdan, Urszula Pazdan, Aleksandra Kurnik, Faustyna Malinowska, Tomasz Kucharczyk, Angelika Jasek, Aleksandra Dudzik.

Udział - Kwintet Akordeonowy Musette

Przygotowanie Piotr Marczak

Czytaj więcej

II Ogólnopolski Drużynowy Konkurs Z Kształcenia Słuchu; Nadarzyn 14.03.2015

data: 23 marca 2015

Wyróżnienie - Dawid Kopp, Adam Gospodarczyk, Daniel Schnober

Przygotowanie mgr Izabela Christ, mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XIV Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia; Kraków 9.03.2015

data: 13 marca 2015

Dawid Kopp - I miejsce

Przygotowanie mgr Izabela Christ i mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

XIV Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia; Kraków 9 marca 2015

data: 9 marca 2015

I miejsce  Dawid Kopp

Przygotowanie mgr Izabela Christ i mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Regionalny Przegląd Kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu..."; Świątniki Górne 27.01.2015

data: 28 stycznia 2015

Udział - Zofia Kucharczyk

Udział - Tomasz Kucharczyk

Przygotowanie mgr Beata Miętka i mgr Tomasz Polak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Stypendysta Fundacji Sapere Auso

data: 7 stycznia 2015

Dawid Kopp został stypendystą fundacji Sapere Auso za osiągnięcia w dziedzinie kompozycji i kształcenia słuchu w roku szkolnym 2013/2014.

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

IV Konkurs Taneczny; Czasław 24.11.2014

data: 25 listopada 2014

Wyróżnienie - Małgorzata Bajer, Małgorzata Mazur - 31 pkt.

III miejsce  - Urszula Pazdan, Kinga Pazdan - 32,5 pkt.

II miejsce  - Joanna Janecka, Gabriela Motyka - 33 pkt.

I miejsce - Anna Kapera, Wojciech Pazdan - 34,5 pkt.

Czytaj więcej

Konkurs Kompozytorski "Kolbergowskie inspiracje muzyczne"; Czasław 2014

data: 22 września 2014

Nagroda - Dawid Kopp

Wyróżnienie - Adam Gospodarczyk

Wyróżnienie - Piotr Natkaniec

Przygotowanie mgr Waldemar Król

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

III Festiwal Big Bandów i Orkiestr Rozrywkowych Szkół Muzycznych I i II stopnia; Nowy Targ 23.05.2014

data: 2 czerwca 2014

II miejsce - Orkiestra Rozrywkowa ze Szkoły Muzycnej I stopnia w Czasławiu w składzie: Tomislav Susic, Damian Hebda, Zuzanna Karcz, Robert Karcz, Szymon Dudzik, Sebastian Dudzik, Arkadiusz Baran, Daniel Kostkowski, Sebastian Olejarz, Daniel Sieja, Jakub Ślęczka , Dawid Kopp, Kamil Pazdan, Paulina Kaleta, Dominika Wiśniowska.

 

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.