Osiągnięcia

Wyświetlono rezultaty 51-60 z 115.

XIV Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia; Kraków 9 marca 2015

data: 9 marca 2015

I miejsce  Dawid Kopp

Przygotowanie mgr Izabela Christ i mgr Piotr Marczak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

II Regionalny Przegląd Kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu..."; Świątniki Górne 27.01.2015

data: 28 stycznia 2015

Udział - Zofia Kucharczyk

Udział - Tomasz Kucharczyk

Przygotowanie mgr Beata Miętka i mgr Tomasz Polak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Stypendysta Fundacji Sapere Auso

data: 7 stycznia 2015

Dawid Kopp został stypendystą fundacji Sapere Auso za osiągnięcia w dziedzinie kompozycji i kształcenia słuchu w roku szkolnym 2013/2014.

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

IV Konkurs Taneczny; Czasław 24.11.2014

data: 25 listopada 2014

Wyróżnienie - Małgorzata Bajer, Małgorzata Mazur - 31 pkt.

III miejsce  - Urszula Pazdan, Kinga Pazdan - 32,5 pkt.

II miejsce  - Joanna Janecka, Gabriela Motyka - 33 pkt.

I miejsce - Anna Kapera, Wojciech Pazdan - 34,5 pkt.

Czytaj więcej

Konkurs Kompozytorski "Kolbergowskie inspiracje muzyczne"; Czasław 2014

data: 22 września 2014

Nagroda - Dawid Kopp

Wyróżnienie - Adam Gospodarczyk

Wyróżnienie - Piotr Natkaniec

Przygotowanie mgr Waldemar Król

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

III Festiwal Big Bandów i Orkiestr Rozrywkowych Szkół Muzycznych I i II stopnia; Nowy Targ 23.05.2014

data: 2 czerwca 2014

II miejsce - Orkiestra Rozrywkowa ze Szkoły Muzycnej I stopnia w Czasławiu w składzie: Tomislav Susic, Damian Hebda, Zuzanna Karcz, Robert Karcz, Szymon Dudzik, Sebastian Dudzik, Arkadiusz Baran, Daniel Kostkowski, Sebastian Olejarz, Daniel Sieja, Jakub Ślęczka , Dawid Kopp, Kamil Pazdan, Paulina Kaleta, Dominika Wiśniowska.

 

Czytaj więcej

Powiatowy Konkurs z Kształcenia Słuchu; Dobczyce 14.05.2014

data: 20 maja 2014

I miejsce - Dawid Kopp

Udział - Daniel Schnober

Przygotowanie mgr Izabela Christ i mgr Piotr Marczak
Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival; Czasław - Wieliczka 15-17 maja 2014

data: 20 maja 2014

I miejsce - Paweł Murzyn

I miejsce - Kwintet Akordeonowy Musette

II miejsce - Zespół Amoretto

Udział - Antoni Kopera

Udział - Daniel Schnober

Czytaj więcej

III Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych; Gdów 7.05.2014

data: 20 maja 2014

VII Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty; Kraków 26.04.2014

data: 28 kwietnia 2014

Udział - Duet Paulina Kaleta i Paweł Murzyn

Przygotowanie mgr Piotr Marczak i mgr Filip Słowiak

Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.