Osiągnięcia
Stypendysta Fundacji Sapere Auso
Dawid Kopp został stypendystą fundacji Sapere Auso za osiągnięcia w dziedzinie kompozycji i kształcenia słuchu w roku szkolnym 2013/2014.
Serdecznie gratulujemy !!!
Czytaj więcejIV Konkurs Taneczny; Czasław 24.11.2014
Wyróżnienie - Małgorzata Bajer, Małgorzata Mazur - 31 pkt.
III miejsce - Urszula Pazdan, Kinga Pazdan - 32,5 pkt.
II miejsce - Joanna Janecka, Gabriela Motyka - 33 pkt.
I miejsce - Anna Kapera, Wojciech Pazdan - 34,5 pkt.
Czytaj więcejKonkurs Kompozytorski "Kolbergowskie inspiracje muzyczne"; Czasław 2014
Nagroda - Dawid Kopp
Wyróżnienie - Adam Gospodarczyk
Wyróżnienie - Piotr Natkaniec
Przygotowanie mgr Waldemar Król
Serdecznie gratulujemy !!!
Czytaj więcejIII Festiwal Big Bandów i Orkiestr Rozrywkowych Szkół Muzycznych I i II stopnia; Nowy Targ 23.05.2014
II miejsce - Orkiestra Rozrywkowa ze Szkoły Muzycnej I stopnia w Czasławiu w składzie: Tomislav Susic, Damian Hebda, Zuzanna Karcz, Robert Karcz, Szymon Dudzik, Sebastian Dudzik, Arkadiusz Baran, Daniel Kostkowski, Sebastian Olejarz, Daniel Sieja, Jakub Ślęczka , Dawid Kopp, Kamil Pazdan, Paulina Kaleta, Dominika Wiśniowska.
Czytaj więcej
Powiatowy Konkurs z Kształcenia Słuchu; Dobczyce 14.05.2014
I miejsce - Dawid Kopp
Udział - Daniel Schnober
Przygotowanie mgr Izabela Christ i mgr Piotr Marczak
Serdecznie gratulujemy !!!
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival; Czasław - Wieliczka 15-17 maja 2014
I miejsce - Paweł Murzyn
I miejsce - Kwintet Akordeonowy Musette
II miejsce - Zespół Amoretto
Udział - Antoni Kopera
Udział - Daniel Schnober
Czytaj więcejVII Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty; Kraków 26.04.2014
Udział - Duet Paulina Kaleta i Paweł Murzyn
Przygotowanie mgr Piotr Marczak i mgr Filip Słowiak
Serdecznie gratulujemy !!!
Czytaj więcejXXVIII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe; Sanok 25.04.2014
III miejsce - Kwintet Akordeonowy Musette (Paweł Murzyn, Daniel Schnober, Wojciech Pazdan, Jakub Chmielek, Radosław Boczoń)
Wyróżnienie - Zespół Amoretto (Paulina Kaleta, Dominika Wiśniowka, Kinga Pazdan, Paweł Murzyn, Jakub Chmielek, Aleksandra Kurnik, Aleksandra Dudzik, Urszula Pazdan, Angelika Jasek, Karolina Nowak)
Przygotowanie mgr Piotr Marczak
II Szkolny Konkurs gam i pasaży oraz etiud dla pianistów; Czasław 16.04.2014
Jury w składzie:
mgr Joanna Miszke - przewodnicząca
mgr Magdalena Brewczyńska
mgr Katarzyna Starzycka
mgr Izabela Christ
przyznało następujące nagrody:
Czytaj więcej