Sponsorzy i Partnerzy

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 19.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dzięki  dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu - FORTEPIAN DLA SZKOŁY - zakupiono dla Szkoły Muzycznej I stopnia w Czasławiu fortepian firmy Yamaha oraz instrumenty muzyczne i sprzęt nagłaśniający, w ramach programu Rozwój infrastruktury kultury - Infrastruktura szkolnictwa artystycznego.

strona www

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Projekt „Muzyka Naszą Pasją – rozwijanie talentów muzycznych u dzieci i młodzieży” realizowany przez Szkołę Muzyczną w Czasławiu w roku szkolnym 2010/2011 - współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania „Żyj z Pasją!" – program wspierania uzdolnień i zdrowego stylu życia.

strona www

Wizytator Centrum Eduakacji Artystycznej

Patron Honorowy

strona www

Akademia Muzyczna w Krakowie

28 stycznia 2014 roku Gmina Raciechowice, przy udziale Szkoły Muzycznej I stopnia w Czasławiu zawarła Porozumienie z Akademią Muzyczna w Krakowie, dotycące współpracy w realizaji zadań wynikających z kształcenia artystycznego.

Czytaj więcej

Wojewoda Małopolski

Patron Honorowy

strona www

Województwo Małopolskie

Dzięki dofinansowaniu Województwa Małopolskiego, Szkoła Muzyczna w Czasławiu realizowała w roku szkolnym 2012/2013 projekt p/n Konkurs Akordeonowy "W Harmonii z kulturą" oraz projekt "Co jest grane?".

strona www

Starosta Powiatu Myślenickiego

Patron Honorowy

strona www

Wójt Gminy RACIECHOWICE

Patron Honorowy

strona www

Unia Europejska i Euroregion "Tatry"

Projekt p/n Polsko-Słowackie spotkania z kulturą realizowany przez Szkołę Muzyczną w Czasławiu - współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007 – 2013.

strona www

Centrum Szkolenia Nauczycieli Szkół Artystycznych

strona www
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Rok Kolberga