Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego "Motion music Festival"; Czasław-Wieliczka 2014

Kategoria I

I miejsce:

Adam PIECHA / PSM I st. Żywiec

nauczyciel: mgr Maciej Wójcik

Dawid ZADAK / ZPSM - Filia Niepołomice

nauczyciel: mgr Grzegorz Kukuła

II miejsce:

Kacper ĆWIEK / SM I st. Wieliczka

nauczyciel: mgr Oskar Gut

Piotr DAWID / PSM I st. Żywiec

nauczyciel: mgr Andrzej Gargaś

Michał PĘGIEL / SM I i II st. Kraków

nauczyciel: mgr Mirosław Szczepaniak

Dawid PIECH / SM I st. Domosławice

nauczyciel: mgr Grzegorz Palus

III miejsce:

Przemysław DUDZIK / SM I st. Dobra

nauczyciel: mgr Galyna Dyyak

Karolina LACH / SM I st. Dobra

nauczyciel: mgr Galyna Dyyak

Mikołaj WYBACZ / PSM I i II st. Stalowa Wola

nauczyciel: mgr Piotr Szafraniec

Tomasz KASPRZYCKI / PSM  st. Myślenice

nauczyciel: mgr Janina Rozum

wyróżnienia:

Marcin PASTWA / SM I st. Gdańsk-Wrzeszcz

nauczyciel: mgr Paweł Piński

Dawid MUCHA / PSM I st. Myślenice

nauczyciel: mgr Janina Rozum

Wiktor WĘGLARZ / PSM I st. Gdów

nauczyciel: mgr Iwona Bester

Kordian ZAWIERUCHA / PSM I st. Krzeszowice

nauczyciel: mgr Andrzej Pakosz

Karol MORAJKO / SM I st. Dobra

nauczyciel: mgr Galyna Dyyak

Kategoria II

I miejsce:

Mateusz KULESZA / ZSM Tychy

nauczyciel: mgr Michał Młot

II miejsce:

Stanisław KARWALA / SM I st. Domosławice

nauczyciel: mgr Alena Budzinakova-Palus

Szymon KOKORNACZYK / PSM I st. Wolsztyn

nauczyciel: mgr Janusz Darmonos

Mikołaj WAŃKOWICZ / NSM I st. Pruchnik

nauczyciel: mgr Krzysztof Bury

III miejsce:

Marcin PAJOR / SM  st. Domosławice

nauczyciel: mgr Grzegorz Palus

Karol WIDUCH / PSM I st. Tarnobrzeg

nauczyciel: mgr Krzysztof Garbacz

wyróżnienia:

Kacper GIENIEC / PSM I i II st. Nowy Sącz

nauczycel: mgr Mateusz Bassara

Wojciech LUBERDA / PSM  st. Myślenice

nauczyciel: mgr Aurelia Bogacka-Prokocka

Jan BUJAS / SM I st. Świątniki Górne

nauczyciel: mgr Wiesław Ochwat

Andrzej CZOP / PSM I i II st. Nowy Sącz

nauczyciel: mgr Marek Hnatkiewicz

Kategoria III

I miejsce:

Paweł MURZYN / SM I st. Czasław

nauczyciel: mgr Piotr Marczak

II miejsce:

Piotr LITWIŃSKI / SM I st. Gdańsk-Wrzeszcz

nauczyciel: mgr Paweł Piński

III miejsce:

Krzysztof MADYDA / PSM I st. Krzeszowice

nauczyciel: mgr Jerzy Suruło

Aleksandra MERENA / PSM I st. Lubiń

nauczyciel: mgr Zbigniew Kowalczyk

wyróżnienia:

Bartłomiej MARSZAŁEK / PSM I i II st. Nowy Sącz

nauczyciel: mgr Mateusz Bassara

Janusz POLAK / ZPSA Zakopane

nauczyciel: mgr Witold Krupa

Jan KUCHARSKI / PSM I st. Krzeszowice

nauczyciel: mgr Jerzy Suruło

Arkadiusz SIEDLARZ / PSM I i II st. Nowy Sącz

nauczyciel: mgr Mateusz Bassara

Krystian GAJDA / PSM I st. Oświęcim

nauczyciel: mgr Grzegorz Bury

Katarzyna SEKUŁA / PSM I st. Tarnobrzeg

nauczyciel: mgr Kazmierz Bober

Kategoria IV

I miejsce:

Trio akordeonowe

Janusz POLAK, Maciej HAŁADYNA, Michał KRZYSIAK / ZPSA Zakopane

nauczyciel: mgr Witold Krupa

Kwintet akordeonowy MUSETTE

Paweł MURZYN, Daniel SCHNOBER, Wojciech PAZDAN, Jakub CHMIELEK, Radosław BOCZOŃ / SM I st. Czasław

nauczyciel: mgr Piotr Marczak

II miejsce:

Trio akordeonowe

Krzysztof MADYDA, Barbara GOŚCIEJ, Jan KUCHARSKI / PSM I st. Krzeszowice

nauczyciel: mgr Jerzy Suruło

III miejsce:

Kacper DOMAGAŁA, Piotr MICHUTA, Iwona JARCO / SM I st. Kraków

nauczyciel: mgr Oskar Gut

wyróżnienie:

Duet akordeonowy

Marcin BOLISĘGA, Wojciech BIELSKI / SM I st. Dobra

nauczyciel: mgr Galyna Dyyak

Kategoria V

I miejsce:

Kwintet akordeonowo-perkusyjny

Kacper ĆWIEK, Jakub GIEREK, Łukasz ZYGMUNT, Anna SAGANIEWICZ, Konrad DĘBOWSKI / SM I st. Wieliczka

przygotowanie: mgr Oskar Gut, mgr Artur Ciborowski

II miejsce:

Zespół AMORETTO

Paulina KALETA, Dominika WIŚNIOWSKA, Kinga PAZDAN, Jakub CHMIELEK, Paweł MURZYN, Aleksandra DUDZIK, Angelika JASEK, Karolina NOWAK, Urszula PAZDAN, Aleksandra KURNIK / SM I st. Czasław

przygotowanie: mgr Piotr Marczak

III miejsce:

Duet gitarowo-akordeonowy

Anna WÓJCIK, Wojciech GARGAS / PSM I st. Wadowice

przygotowanie: mgr Paweł Iwan

wyróżnienia:

Trio wiolonczelowo-akordeonowe

Zofia KUPIEC, Kamil SZOSTAK, Weronika HYŻY / PSM I st. Gdów

przygotowanie: mgr Iwona Bester

Kwartet akordeonowo-perkusyjny

Daniel DUŚ, Mateusz STABRAWA, Bartłomiej BŁONIARZ, Michał BOBAK / SM I st. Trzciana

przygotowanie: mgr Ryszard Rechulicz, mgr Mateusz Gurgul

Kategoria VI a

I miejsce:

Bartłomiej HEBDA / absolwent / SM I st. Wieliczka

przygotowanie: mgr Oskar Gut

Kategoria VI b

I miejsce:

Andrzej OPALIŃSKI / absolwent / PSM I st. Kłodzko

przygotowanie: mg Liliana Stopka

Maciej HAŁADYNA / absolwent / ZPSA Zakopane

przygotowanie: mgr Witold Krupa

Kategoria VII

I miejsce:

Trio akordeonowe OZO

Bartłomiej HEBDA, Michał ZARĘBSKI, Michał ZATORSKI

absolwenci / SM I st. Wieliczka

przygotowanie: mgr Oskar Gut

Ponadto JURY przyznało:

Wyróżnienie za wykonanie utworu Bogdana Dowlasza:

Paweł MURZYN / SM I st. Czasław

Dyplom dla najmłodszego uczestnika:

Tomasz KASPRZYCKI / PSM I st. Myślenice

Wyróżnienia dla nauczycieli:

mgr Oskar GUT / SM  st. Wieliczka

mgr Piotr MARCZAK / SM I st. Czasław

Nagrody przyznane przez MOTION TRIO w składzie:

Janusz WOJTAROWICZ, Marcin GAŁAŻYN, Paweł BARANEK

GRAND PRIX

Trio akordeonowe OZO

Bartłomiej HEBDA, Michał ZARĘBSKI, Michał ZATORSKI / Wieliczka

I miejsce

Bartłomiej HEBDA / Wieliczka

Wyróżnienie za wielką wrażliwość, muzykalność i najlepsze współbrzmienie

Zespół AMORETTO / Czasław

Paulina KALETA, Dominika WIŚNIOWSKA, Kinga PAZDAN, Jakub CHMIELEK, Paweł MURZYN, Aleksandra DUDZIK, Angelika JASEK, Karolina NOWAK, Urszula PAZDAN, Aleksandra KURNIK

Wyróżnienie za najlepszą kreację sceniczno-artystyczną

Kwintet akordeonowy MUSETTE / Czasław

Paweł MURZYN, Daniel SCHNOBER, Wojciech PAZDAN, Jakub CHMIELEK, Radosław BOCZOŃ

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

ostatnia modyfikacja: 5 marca 2015, 14:44:50
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.