Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika; 8-9 czerwca 2018

WYNIKI
Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika - 8-9 czerwca Sułkowice

GRUPA I

Wyróżnienie

1. Anna Nidekker – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Tomasz Pawlak

2. Gabriela Smosna – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Tuchowie
nauczyciel: Wioletta Synycja

3. Maja Strzelec – skrzypce
Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
nauczyciel: Katarzyna Helwing-Osuch

4. Julia Szala – skrzypce
Zespół Szkół I i II st. w Rudzie Śląskiej
nauczyciel: Anna Skubacz

5. Ksenia Biernat skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Limanowej
nauczyciel: Renata Biernat

6. Joanna Burza (ur. 2010) klasa I/6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Tuchowie
nauczyciel: Wioletta Synycja

7. Anna Furtak – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina
w Nowym Targu
nauczyciel: Karolina Bartczyszyn

8. Anna Darlewska – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina
w Nowym Targu
nauczyciel: Monika Chrzanowska

9. Aleksandra Gołuszka – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz
w Limanowej
nauczyciel: Krystian Curzydło

10. Emilia Grzyb – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz
w Limanowej
nauczyciel: Renata Biernat

11. Emilia Koba – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Marek Polański

12. Alicja Mordarska 6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach
nauczyciel: Patrycja Budziacka

III MIEJSCE

1. Laura Stawiska – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. F. Chopina we Wrocławiu
nauczyciel: Magdalena Płociennik

2. Wiktoria Cisowska (– skrzypce
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. Leona Dimant w Zawierciu
nauczyciel: Katarzyna Helwing-Osuch

3. Gabriela Gutkowska – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Tuchowie
nauczyciel: Wioletta Synycja

4. Hanna Humelt – skrzypce
Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jana Pawła II w Strzelinie
nauczyciel: Maria Wilczyńska

II MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

I MIEJSCE

1. Hanna Rzeszutko – skrzypce
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Częstochowie
nauczyciel: Adam Beier

GRUPA II

Wyróżnienie

1. Alicja Pyrdoł 6 – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
nauczyciel: Barbara Chmiel-Aaziza

2. Weronika Rubacha – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkołą Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Magdalena Płociennik

3. Janina Szeliga – skrzypce
Mozart – Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie
nauczyciel: Paulina Marek-Lipka

4. Natasza Madej – skrzypce
Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy
nauczyciel: Marta Sochal-Matuszyk

5. Zuzanna Matuszyk – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. prof. Marii Zduniak - Wrocław
nauczyciel: Agnieszka Golińska

6. Anita Możdżeń – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. im. O. Kolberga w Czasławiu
nauczyciel: Robert Milewski

7. Wiktoria Mysza (ur. 2008) klasa IV/6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie
nauczyciel: Paulina Woś-Gucik

III miejsce

1. Norbert Stawowy – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Łukasz Antkiewicz

2. Sonia Zakrzewska – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. F. Chopina we Wrocławiu
nauczyciel: Magdalena Płociennik

II miejsce

1. Anna Sitek – skrzypce
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Częstochowie
nauczyciel: Adam Beier

2. Lena Gołdyn (ur. 2009) klasa III/6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Łącku
nauczyciel: Patrycja Budziacka

3. Oliwia Kłoda (ur. 2008) klasa III/6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Suchej Beskidzkiej
nauczyciel: Ewa Litwa

4. Joanna Jasek – altówka
Szkoła Muzyczna I st. im. O. Kolberga w Czasławiu
nauczyciel: Żanna Laszkiewicz

I miejsce

1. Maja Guzik 6 – skrzypce
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Natalia Miś

2. Kamil Szacior – skrzypce
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Częstochowie
nauczyciel: Adam Beier

GRUPA III

Wyróżnienie

1. Aleksandra Rydz – skrzypce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Magdalena Płociennik

2. Marian Witek 6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Tuchowie
nauczyciel: Krzysztof Put

III miejsce

1. Aleksandra Osuch – skrzypce
Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
nauczyciel: Elżbieta Pasteczka

II miejsce

1. Patrycja Pustuła 6 – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce
nauczyciel: Anna Wójtowicz

2. Maria Miłkowska – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach
nauczyciel: Natalia Ogorzelska

I miejsce - NIE PRZYZNANO

GRUPA IV

Wyróżnienie

1. Aleksandra Tondyra – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Suchej Beskidzkiej
nauczyciel: Ewa Litwa

III MIEJSCE

1. Jakub Kuczaj – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. im. O. Kolberga w Czasławiu

nauczyciel: Alina Jabłońska

GRUPA V

Wyróżnienie

1. Maria Jania – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Suchej Beskidzkiej
nauczyciel: Barbara Szpakiewicz

III MIEJSCE

1. Gabriela Łukasik 4 – altówka
Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach
nauczyciel: Magdalena Bednarska

NAGRODA SPECJALNA PROF. COFALIKA

1. Lena Gołdyn – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. w Łącku
nauczyciel: Patrycja Budziacka

2. Emilia Kotowicz – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. S. Moniuszki w Zabrzu
nauczyciel: Danuta Tywoniak

3. Hanna Rzeszutko – skrzypce
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Częstochowie
nauczyciel: Adam Beier

NAGRODA SPECJALNA DLA NAJMŁODSZEGO UCZESTNIKA

1. Barbara Gmurek 6 – skrzypce
Zespół Szkół Muzycznych im.K. Komedy -Trecińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
nauczyciel: Małgorzata Handke

GRAND PRIX

1. Emilia Kotowicz – skrzypce
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. S. Moniuszki w Zabrzu
nauczyciel: Danuta Tywoniak

Serdecznie gratulujemy !!!

ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2018, 13:11:31
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.