I Szkolny Konkurs Miniatur; Czasław 20.11.2013 r. - relacja

W dniu 20.11.2013r. o godzinie 17:00 odbył się w naszej szkole I Szkolny Konkurs Miniatur zorganizowany przez mgr Magdalenę Brewczyńską.

W konkursie wzięli udział wszyscy pianiści naszej szkoły  w liczbie 14 osób, którzy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe.

W młodszej zostały przyznane dwie nagrody główne dla Katarzyny Szwackiej z klasy mgr M. Brewczyńskiej oraz dla Daniela Koppa z klasy mgr J. Miszke oraz wyróżnienie dla Natalii Klimas z klasy mgr M. Brewczysńkiej. Przyznano również nagrodę publiczności, która  zagustowała w  wykonaniu „Toccatiny op. 27 nr 12" D. Kabalewskiego przez Piotra Natkańca z klasy mgr J. Miszke.

W starszej grupie zostały przydzielone 3 nagrody główne dla Małgorzaty Bajer, Łukasza Piwowarczyka z klasy mgr M. Brewczyńskiej oraz dla Adama Gospodarczyka z klasy fortepianu Pani Dyrektor Beaty Miętki. Nagroda publiczności przypadła Julii Lichtenstein za wykonanie utworu „Różowa Pantera" z klasy mgr M. Brewczyńskiej.

Mamy nadzieję, że ten konkurs przyjmie się w naszej szkole i zagości w kolejnych latach równie chętnie przyjęty jak za pierwszym razem.

/tekst Magdalena Brewczyńska/

 

pobierz wszystkie

pliki do pobrania (1)

Wyświetlono rezultaty 1-1 z 1.
Sortuj wg:

Regulamin

ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2013, 12:52:50
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.