Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych; Czasław 6 listopada 2010

W sobotę, 06.11.2010r. w Szkole Muzycznej I Stopnia w Czasławiu miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w szkole.

 

W sobotę, 06.11.2010r. w Szkole Muzycznej I Stopnia w Czasławiu miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w bieżącym roku szkolnym podjęli naukę w szkole. Publiczność przywitana została przez  uczniów Szkoły Muzycznej –reprezentantów Samorządu Uczniowskiego Wiktorię Ślęczkę i Jakuba Chmielka. Następnie uczniowie przygotowani przez panią Izabelę Christ, odśpiewali piosenkę „Nie ma to jak w naszej szkole…”, po czym wykonali utwór „Czary Mary” z towarzyszeniem fortepianu. Młodzi muzycy pokazali także, iż nie są im obce inne dziedziny sztuki, czego wyrazem były recytowane przez nich zabawne wiersze Wandy Chotomskiej.

Nastepnie pani Dyrektor Beata Miętka dokonała pasowania na ucznia specjalnym smyczkiem i wręczyła uczniom dyplomy, a przedstawiciele Rady Rodziców drobne upominki. Na zakończenie uroczystości wystąpili uczniowie szkoły muzycznej Paweł Murzyn i Jakub Latowski z klasy akordeonu Piotra Marczaka, Dawid Bochenek z klasy saksofonu Arkadiusza Barana, Wiktoria Ślęczka z klasy fletu Filipa Słowiaka, Iwona Sroka i Klaudia Duda z klasy gitary Katarzyny Jasińskiej, Adam Gospodarczyk z klasy fortepianu Beaty Miętki. Zebranym gościom, wśród których znalazł się wójt gminy Raciechowice pan Marek Gabzdyl, bardzo spodobał się przygotowany program artystyczny.

ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2017, 19:05:30
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.