KOMUNIKAT O NAUCZANIU ZDALNYM OD 25 MARCA

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, iż od 25 marca zajęcia w Szkole Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu będą odbywały się za pomocą metod i technik kształcenia na odległość w formie ustalonej między nauczycielem, uczniem i rodzicami, uwzględniając możliwości techniczne i psychofizyczne każdego ucznia.

Nauka zdalna tym trybem jest dla uczniów obowiązkowa, dlatego proszę rodziców o udostępnianie nauczycielom kontaktów umożliwiających zdalną naukę oraz o stały kontakt z nauczycielami.
Nauczycieli proszę również o stały i systematyczny kontakt z uczniami i ich rodzicami oraz dostosowanie metod pracy zdalnej do możliwości ucznia i jego sytuacji rodzinnej.

Najważniejsza w tym okresie jest rola nauczyciela–wychowawcy, który nie tylko uczy i wymaga, lecz również daje potrzebne wsparcie emocjonalne.
Pozostaję również do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu 12 27 15 501 lub adresem mailowym SMCZASLAW@INTERIA.PL

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,
Dyrektor Szkoły Muzycznej w Czasławiu
Beata Miętka

ostatnia modyfikacja: 1 kwietnia 2020, 12:44:01
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Rok Kolberga