Ślubowanie uczniów klas pierwszych; Mszana Dolna 18 października 2018

18 października w Mszanie Dolnej, oddziale Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu, odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów pierwszych klas.

Do naszej Szkoły przyjęliśmy szesnastu Pierwszaków.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Pan Marek Gabzdyl – Wójt gminy Raciechowice, Pan Andrzej Dębski – Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej.

Jak zawsze, podczas najważniejszych uroczystości w szkole, była z nami również Pani Beata Miętka – Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu.
Uczniowie pierwszych klas złożyli uroczyste ślubowanie, następnie zostali pasowani na ucznia przez Panią Dyrektor, odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez rodziców.
Po przemowie zaproszonych gości i przyjęciu od nich pięknych życzeń, przeszliśmy do kolejnego etapu uroczystości – koncertu.
Wystąpili uczniowie klasy klarnetu - Pana Piotra Skupniewicza, fletu – Pani Elżbiety Tomczyńskiej, trąbki – Pana Eugeniusza Sokoła, skrzypiec – Pani Aliny Jabłońskiej, gitary – Pana Radosława Partyki, emisji głosu – Pani Katarzyny Puch oraz teorii – Pani Natalii Komar i Pana Piotra Komara.
Warto podkreślić, że podczas koncertu, zaledwie po jednym miesiącu nauki w naszej szkole, zaprezentowało się aż trzech Pierwszaków!!!
Uroczystość przygotowała i poprowadziła Katarzyna Puch – koordynator Szkoły Muzycznej w Mszanie Dolnej.
Po Ślubowaniu i koncercie Rada Rodziców zaprosiła nas na pyszny poczęstunek.
Dziękujemy, że w tak ważnym dniu, byliście Państwo z nami, a wszystkim uczniom pierwszej klasy życzymy dużo sukcesów i wytrwałości.

ostatnia modyfikacja: 30 maja 2019, 15:34:37
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.