Warsztaty skrzypcowe z profesorem Antonim Cofalikiem; Skomielna Biała 10.06.16

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów klasy skrzypiec na warsztaty z prof. Antonim Cofalikiem organizowane w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej - siedzibie Szkoły Muzycznej w Czasławiu w dniu 10 czerwca w godz. 16:00-19:00.

Prof. Antoni Cofalik trzykrotnie otrzymał „Nagrodę dla Najlepszego Nauczyciela" przyznawaną podczas międzynarodowych konkursów (1979 r. – I Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków w Lublinie, 1995 r. – II Międzynarodowy Konkurs Młodych Muzyków im. P. Czajkowskiego w Sendai, Japonia, 2011 r. - XIX International Competition of Bohdan Warchal "Talents for Europe", Dolny Kubin, Słowacja).
Jest konsultantem szkół muzycznych I i II stopnia w zakresie klasy skrzypiec i programu nauczania, wykładowcą letnich kursów i warsztatów skrzypcowych w Łańcucie, Seulu, Żaganiu, w Zakopanem, w Rybnej i Lusławicach, członkiem jury wielu konkursów skrzypcowych.
Jest autorem Szkoły gry na skrzypcach Skrzypcowe ABC, Małe abc na wiolonczelę, licznych opracowań literatury skrzypcowej oraz kompozytorem utworów dydaktycznych, opublikowanych przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne i wydawnictwo „Bärenreiter" (Kassel).


Serdecznie zapraszamy !!!

ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2017, 16:55:15
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.