Ślubowanie uczniów klas pierwszych; Skomielna Biała 7 października 2019

W dniu 7 października w auli szkolnej w Skomielnej Białej odbyła się uroczystość Ślubowania Uczniów klas pierwszych, na które zostali zaproszeni rodzice, nauczyciele oraz starsi uczniowie.

Na pamiątkę tej uroczystości każdy otrzymał akt pasowania i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
W drugiej części spotkania wszyscy zebrani wysłuchali koncertu, na który zaprosili uczniowie klas II – V. Były utwory na fortepian, gitarę, skrzypce, akordeon i trąbkę. Zaprezentowali się również uczniowie klasy pierwszej, którzy pod kierunkiem Pani Justyny Strzeleckiej wykonali 2 piosenki: „Witajcie w naszej bajce" oraz „Muzykalny zastęp", następnie uczennica klasy I Lilianna Cieślak, ucząca się u Pani Aliny Jabłońskiej wykonała wraz z nauczycielem utwór na skrzypce „Wesoła zabawa".
Na zakończenie słowa gratulacji i podziękowań do uczniów skierowała Pani Marta Augustyn, która od 5 lat kieruje oddziałem Szkoły Muzycznej w Skomielnej Białej. Zwróciła uwagę jak ważne jest kształcenie muzyczne dzieci, które nie tylko rozwija dodatkowe umiejętności, daje radość, satysfakcję i zadowolenie, lecz wyposaża dziecko w takie cechy charakteru, które pomagają w codziennym życiu, uczą pewności siebie, otwartości, kreatywności, umiejętnego gospodarowania czasem wolnym.

Tekst  Marta Augustyn

Gratulujemy pierwszakom i witamy Ich w gronie społeczności Szkoły Muzycznej w Czasławiu !!!

ostatnia modyfikacja: 9 października 2019, 15:53:03
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.