1 % podatku na rzecz Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu

Zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, dobroczyńców i przyjaciół naszej Szkoły o przekazanie 1% od podatku na rzecz Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Czasławiu.

Dlaczego właśnie na nas?

Bo to nasza wspólna Szkoła, która działa w środowisku gmin wiejskich, które mają utrudniony dostęp do kultury wysokiej. Dbamy o dzieci i młodzież dając Im to co najlepsze - przekazujemy miłość do muzyki, sztuki i kultury, kształcimy przyszłych muzyków oraz odbiorców muzyki.

Nasza Szkoła ma już naprawdę sporo osiągnięć na swoim koncie w postaci nagród, wyróżnień oraz grand prix w renomowanych konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Za sprawą Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego daliśmy się poznać jako dobry organizator, a nasi akordeoniści przynieśli chlubę Szkole na całą Polskę.
Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów zostały docenione przez Fundację Sapere Ausio, która funduje corocznie dla najlepszych z nich stypendia.

Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych uczniów, Ich osiągnięć na arenie ogólnopolskiej, regionalnej, ale również w naszej małej społeczności szkolnej. Doceniamy ogromny wkład pracy nauczycieli w muzyczny rozwój Państwa dzieci.

Na co chcemy przeznaczyć środki pozyskane od Państwa?
- komputery i programy do kształcenia słuchu,
- instrumenty dobrej jakości do wypożyczenia uczniom
- pomoce dydaktyczne

Nr KRS: 0000052078
Na rzecz: Szkoła Muzyczna I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu
Z serca dziękujemy !!!

ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2017, 17:47:35
Newsletter

fields with * are required.

badź na biezaco z najnowszymi informacjami

Zapisz się do Newslettera
Znajdź nas na Facebooku
Rok Kolberga
Kultura w sieci dla dzieci
This box requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.